Februar 2020

Mandag 3. februar 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Tirsdag 4. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 5. februar 2020
19:30 – 21:00 Kibæk IF S3 – Videbæk IF S3

(Udsat)

Torsdag 6. februar 2020
18:00 – 19:30 Faster/Hanning senior

Torsdag 6. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 7. februar 2020
18:00 – 19:30 Aulum IF S3 – Herrup BF S3

Lørdag 8. februar 2020
10:00 – 11:30 Spjald If senior

Mandag 10. februar 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Tirsdag 11. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 12. februar 2020
19:30 – 21:00 Kibæk IF S3 – Aulum IF S3

Torsdag 13. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Lørdag 15. februar 2020
13:00 – 14:30 Spjald If S2 – Videbæk IF S3

Mandag 17. februar 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Mandag 17. februar 2020
19:30 – 21:00 Faster/Hanning S5 – Skjern GF S5

Tirsdag 18. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 19. februar 2020
19:30 – 21:00 Herrup BF S3 – Kibæk IF S3

Torsdag 20. februar 2020
18:00 – 19:30 Faster/Hanning senior

Torsdag 20. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 21. februar 2020
18:00 – 19:30 Spjald IF S5H – Videbæk IF S5

Fredag 21. februar 2020
19:30 – 21:00 Hornbæk SF U15 drenge

Lødag 22. februar 2020
11:00 – 12:30 Hornbæk SF U15 drenge – Herning Fremad U15 drenge

Lørdag 22. februar 2020
13:00 – 14:30 Spjald If S2 – Faster B S3

Mandag 24. februar 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Mandag 24. februar 2020
18:30 – 20:00 Spjald If U16 piger – RLK U16 piger

Tirsdag 25. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 26. februar 2020
18:00 – 19:30 Videbæk IF S5 – Faster/Hanning S5

Onsdag 26. februar 2020
19:30 – 21:00 Skjern GF S5 – Spjald IF S5H

Torsdag 27. februar 2020
18:00 – 19:30 Faster/Hanning senior

Torsdag 27. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 28. februar 2020
15:00 – 17:00 Vestjysk Fodboldudvikling

Fredag 28. februar 2020
18:30 – 21:00 Farsø/Ullits S4H – Spjald IF S5H

Lørdag 29. februar 2020
10:30 – 12:45 Farsø/Ullits S2H – Spjald S2H

Lørdag 29. februar 2020
15:45 – 17:45 Farsø/Ullits U19/S6 – Spjald U19 dr.

Marts 2020

Mandag 2. marts 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Mandag 2. marts 2020
19:30 – 21:00 Skjern GF S5 – Videbæk IF S5

Tirsdag 3. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 4. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald IF S5H – Faster/Hanning S5

Torsdag 5. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 6. marts 2020
19:00 – 20:30 Bjerringbro senior

Lørdag 7. marts 2020
10:00 – 11:00 Bjerringbro senior

Lørdag 7. marts 2020
12:00 – 13:45 Bjerringbro S2 kvinder – Tjørring S1/2 kvinder

Lørdag 7. marts 2020
14:00 – 15:45 Bjerringbro S2 herrer – Galten FS S2 herrer

Lørdag 7. marts 2020
16:00 – 17:45 Bjerringbro S4H – Galten FS S5H

Mandag 9. marts 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Tirsdag 10. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 11. marts 2020
18:00 – 19:30 Herrup BF S3 – Videbæk IF S3

Torsdag 12. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Lørdag 14. marts 2020
14:00 – 16:00 Spjald If S2 herrer – HTS S2 herrer

Mandag 16. marts 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Tirsdag 17. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 18. marts 2020
18:30 – 20:00 Spjald If U14 drenge – Mejdal U14 drenge

Torsdag 19. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 20. marts 2020
18:45 – 19:45 Fredericia damer

Lørdag 21. marts 2020
13:15 – 14:45 Fredericia S2 damer – Spjald IF U18 piger

Lørdag 21. marts 2020
14:45 – 16:45 Spjald S5H – Thorsø S4H

Lørdag 21. marts 2020
16:45 – 18:45 Fredericia JS damer – Tjørring JS damer

Søndag 22. marts 2020
09:30 – 11:00 Fredericia damer

Mandag 23. marts 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Tirsdag 24. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Torsdag 26. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Mandag 30. marts 2020
16:00 – 19:30 Spjald If ungdom

Oktober 2020

Fredag 9. oktober 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 23. oktober 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Tirsdag 27. oktober 2020
18:00 – 20:00 DBU talenttræning U14 piger

Fredag 30. oktober 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

November 2020

Fredag 6. november 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 13. november 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 20. november 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 27. november 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Lørdag 28. november 2020
10:00 – 11:30 DBU talenttræning U14 piger

Lørdag 28. november 2020
14:00 – 16:00 DBU talenttræning U14 piger

Søndag 29. november 2020
09:00 – 16:00 DGI vinterturnering

December 2020

Fredag 4. december 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 11. december 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 18. december 2020
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Januar 2021

Lørdag 16. januar 2021
09:00 – 16:00 DGI vinterturnering

Søndag 17. januar 2021
09:00 – 12:00 DGI vinterturnering

Februar 2021

Lørdag 27. februar 2021
09:00 – 16:00 DGI vinterturnering

Søndag 28. februar 2021
09:00 – 12:00 DGI vinterturnering