Januar 2022

Lørdag 15. januar 2022
14:00 – 15:30 Spjald IF herre senior

Tirsdag 18. januar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Torsdag 20. januar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Lørdag 22. januar 2022
11:30 – 13:00 Rindum SU U12 – Thisted FC U12 drenge

Tirsdag 25. januar 2022
14:30 – 16:00 Brejninggaard Efterskole

Tirsdag 25. januar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Torsdag 27. januar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Februar 2022

Tirsdag 1. februar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Torsdag 3. februar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF S5 – Aulum S4

Fredag 4. februar 2022
19:30 – 21:00 Hornbæk SF U17 drenge

Lørdag 5. februar 2022
11:00 – 13:00 Hornbæk SF U16 drenge

Lørdag 5. februar 2022
14:00 – 16:00 Hornbæk SF U17 drenge Liga 2 – ??

Søndag 6. februar 2022
10:00 – 11:30 Hornbæk SF U16 drenge

Tirsdag 8. februar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Onsdag 9. februar 2022
19:30 – 21:15 Faster/Hanning S3 – Videbæk IF 1 S3

Torsdag 10. februar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Fredag 11. februar 2022
18:30 – 20:15 Herrup Tvis Fodbold S4 – Videbæk IF 2 S4

Lørdag 12. februar 2022
15:30 – 17:00 Spjald IF herre senior

Tirsdag 15. februar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Torsdag 17. februar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Fredag 18. februar 2022
18:30 – 20:15 Spjald IF S5H – Videbæk IF 2 S4H

Lørdag 19. februar 2022
13:00 – 14:45 Videbæk IF 1 S3 – Aulum S4

Lørdag 19. februar 2022
15:00 – 16:45 Faster/Hanning S3 – Herrup Tvis Fodbold

Mandag 21. februar 2022
16:00 – 17:15 Brejninggaard Efterskole

Tirsdag 22. februar 2022
18:00 – 20:00 DBU Talent U14 piger

Tirsdag 22. februar 2022
20:00 – 21:30 Spjald IF herre senior

Onsdag 23. februar 2022
19:30 – 21:15 Aulum S4 – Videbæk S4

Torsdag 24. februar 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Fredag 25. februar 2022
08:00 – 09:15 Brejninggaard Efterskole

Fredag 25. februar 2022
18:30 – 20:15 Videbæk IF 1 S3 – Herrup Tvis Fodbold S4

Lørdag 26. februar 2022
14:00 – 15:45 Spjald IF S2H – Bording S2H

Lørdag 26. februar 2022
16:00 – 17:45 Spjald IF S5H – Faster/Hanning S3/4

Mandag 28. februar 2022
16:00 – 17:15 Brejninggaard Efterskole

Mandag 28. februar 2022
19:00 – 20:30 Spjald IF herre senior

Marts 2022

Tirsdag 1. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Torsdag 3. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Fredag 4. marts 2022
08:15 – 09:15 Brejninggaard Efterskole

Fredag 4. marts 2022
18:00 – 19:30 Bjerringbro IF

Lørdag 5. marts 2022
09:00 – 10:30 Bjerringbro IF

Lørdag 5. marts 2022
11:00 – 12:45 Bjerringbro IF S1/2 damer – Spjald IF S2 damer

Lørdag 5. marts 2022
12:45 – 14:30 Bjerringbro IF S3/U19 – Spjald IF S5H

Lørdag 5. marts 2022
14:30 – 16:15 Bjerringbro IF S2H – Spjald S2H

Mandag 7. marts 2022
19:00 – 20:30 Spjald IF herre senior

Tirsdag 8. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Onsdag 9. marts 2022
08:15 – 09:15 Brejninggaard Efterskole

Torsdag 10. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Fredag 11. marts 2022
17:30 – 19:00 Ravsted UI

Lørdag 12. marts 2022
10:00 – 11:30 Farsø/Ullits

Lørdag 12. marts 2022
12:00 – 13:45 Farsø/Ullits S5/U19 – Spjald S5

Lørdag 12. marts 2022
14:00 – 16:00 Farsø/Ullits JS – BK Klitten S1H

Lørdag 12. marts 2022
15:45 – 17:30 Farsø/Ullits S3 – Spjald IF S2

Søndag 13. marts 2022
10:00 – 11:30 DBU talent U14 – årgang 2008

Søndag 13. marts 2022
14:00 – 16:00 DBU talent U14 – årgang 2008

Mandag 14. marts 2022
16:00 – 17:00 Brejninggaard Efterskole

Tirsdag 15. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Onsdag 16. marts 2022
08:15 – 09:15 Brejninggaard Efterskole

Torsdag 17. marts 2022
16:00 – 17:00 Brejninggaard Efterskole

Torsdag 17. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Lørdag 19. marts 2022
10:30 – 13:30 Hornbæk SF U14 drenge

Søndag 20. marts 2022
10:30 – 12:00 Hornbæk SF U14 drenge

Tirsdag 22. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Torsdag 24. marts 2022
19:30 – 21:00 Spjald IF herre senior

Onsdag 30. marts 2022
08:15 – 09:15 Brejninggaard Efterskole

April 2022

Fredag 1. april 2022
08:15 – 09:15 Brejninggaard Efterskole

Tirsdag 5. april 2022
10:00 – 11:30 Brejninggaard Efterskole

Tirsdag 5. april 2022
18:00 – 20:00 DBU talent U14 – årgang 2008

Onsdag 6. april 2022
08:00 – 11:30 Brejninggaard Efterskole

Torsdag 7. april 2022
08:00 – 09:30 Brejninggaard Efterskole

Fredag 8. april 2022
08:00 – 09:30 Brejninggaard Efterskole

Mandag 25. april 2022
15:45 – 17:15 Brejninggaard Efterskole

Fredag 29. april 2022
08:00 – 09:30 Brejninggaard Efterskole

Maj 2022

Onsdag 4. maj 2022
08:00 – 09:30 Brejninggaard Efterskole

Fredag 6. maj 2022
08:00 – 09:30 Brejninggaard Efterskole

Mandag 9. maj 2022
15:45 – 17:15 Brejninggaard Efterskole

Mandag 23. maj 2022
16:15 – 17:15 Brejninggaard Efterskole

Tirsdag 24. maj 2022
08:00 – 09:30 Brejninggaard Efterskole

Onsdag 25. maj 2022
08:00 – 09:30 Brejninggaard Efterskole

Oktober 2022

Fredag 28. oktober 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning

November 2022

Fredag 4. november 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 11. november 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 18. november 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 25. november 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning

December 2022

Fredag 2. december 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 9. december 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning

Fredag 16. december 2022
16:00 – 18:30 FCM licenstræning