November 2017

Torsdag 30. november 2017

09:00 – 12:00 Vedersø Efterskole

Januar 2018

Lørdag 27. januar 2018

14:00 – 15:30 Spjald IF opstart senior

Tirsdag 30. januar 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 31. januar 2018

18:00 – 19:30 Ringkøbing IF U19 – Spjald IF JS

Februar 2018

Torsdag 1. februar 2018

18:00 – 19:30 Ølstrup GU senior

Torsdag 1. februar 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 2. februar 2018

18:00 – 19:30 Faster/Hanning S2 – Ølstrup GU S2

Lørdag 3. februar 2018

13:00 – 14:30 Aulum IF S3 – Spjald IF S4

Lørdag 3. februar 2018

14:30 – 16:00 Herrup BF S3 – Videbæk IF 1 S3

Søndag 4. februar 2018

13:00 – 14:30 Sunds IF S4 – Tvis IF S4

Søndag 4. februar 2018

14:30 – 16:00 Videbæk IF 2 S4 – Skjern GF S4

Mandag 5. februar 2018

18:00 – 19:30 Ølstrup GU S2 – Ringkøbing IF U19

Tirsdag 6. februar 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 7. februar 2018

18:00 – 19:30 Spjald IF JS – Faster/Hanning S2

Torsdag 8. februar 2018

18:00 – 19:30 Ølstrup GU senior

Torsdag 8. februar 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 9. februar 2018

19:30 – 21:00 Tvis IF S4 – Videbæk IF 2 S4

Lørdag 10. februar 2018

13:00 – 14:30 Spjald IF S4 – Herrup BF S3

Lørdag 10. februar 2018

14:30 – 16:00 Videbæk IF 1 S3 – Aulum IF S3

Søndag 11. februar 2018

11:00 – 12:30 Skjern GF S4 – Sunds IF S4

Mandag 12. februar 2018

19:30 – 21:00 Herning KFUM S5 – Sunds IF S5

Tirsdag 13. februar 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 14. februar 2018

19:30 – 21:00 In The Club S5/6 – Skjern GF S5

Torsdag 15. februar 2018

18:00 – 19:30 Ølstrup GU senior

Torsdag 15. februar 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 16. februar 2018

19:30 – 21:00 Videbæk IF 2 S4 – Sunds IF S4

Lørdag 17. februar 2018

13:00 – 14:30 Tvis IF S4 – Skjern GF S4

Lørdag 17. februar 2018

14:30 – 16:00 Ølstrup GU S2 – Spjald IF JS

Søndag 18. februar 2018

13:00 – 14:30 Spjald IF S4 – Videbæk IF S3

Søndag 18. februar 2018

14:30 – 16:00 Ringkøbing IF JS kvinder – Nr. Nebel IF S1 kvinder

Mandag 19. februar 2018

18:00 – 19:30 Sunds IF S5 – In The Club S5/6

Mandag 19. februar 2018

19:30 – 21:00 Herrup BF S3 – Aulum IF S3

Tirsdag 20. februar 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 21. februar 2018

18:00 – 19:30 Ringkøbing IF S1K – Spjald IF S2K

Onsdag 21. februar 2018

19:30 – 21:00 Skjern GF S5 – Herning KFUM S5

Torsdag 22. februar 2018

18:00 – 19:30 Ølstrup GU senior

Torsdag 22. februar 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 23. februar 2018

11:30 – 12:30 Trekroner IF

Fredag 23. februar 2018

17:00 – 18:30 Trekroner IF

Fredag 23. februar 2018

19:30 – 21:00 Hornum IF

Fredag 23. februar 2018

21:00 – 22:00 Hornbæk SF

Lørdag 24. februar 2018

09:00 – 10:00 Hornum IF

Lørdag 24. februar 2018

10:00 – 11:30 Trekroner IF

Lørdag 24. februar 2018

13:00 – 15:00 Hornum IF S5 – Spjald S4/6

Lørdag 24. februar 2018

15:00 – 16:45 Trekroner IF S3 – Hornum S2

Lørdag 24. februar 2018

16:45 – 18:30 Hornbæk SF U16 dr. – Ringkøbing IF U17 dr.

Søndag 25. februar 2018

10:00 – 11:30 Hornbæk SF U16 drenge

Søndag 25. februar 2018

12:30 – 14:00 Mejrup GU U16 piger – Skjern GF U16 piger

Søndag 25. februar 2018

14:00 – 15:30 Tjørring IF JSK – Skjern/Tarm S1K

Søndag 25. februar 2018

15:30 – 17:30 Hover/Ølstrup S1K – KLG S1K

Mandag 26. februar 2018

18:00 – 19:30 Spjald IF U15 piger – Tjørring IF U15 piger

Mandag 26. februar 2018

19:30 – 21:00 In The Club S5/6 – Herning KFUM S5

Tirsdag 27. februar 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 28. februar 2018

18:00 – 19:30 Ringkøbing IF S1K – Nr. Nebel IF S1K

Onsdag 28. februar 2018

19:30 – 21:00 Skjern/Tarm S1K – Spjald IF S2K

Marts 2018

Torsdag 1. marts 2018

18:00 – 19:30 Ringkøbing IF U19 – Faster/Hanning S2

Torsdag 1. marts 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 2. marts 2018

19:30 – 21:00 Bjerringbro IF senior

Lørdag 3. marts 2018

09:00 – 10:00 Bjerringbro IF senior

10:00 – 11:30 Vellev IF S4/5 – Spjald IF S4

11:30 – 13:15 Bjerringbro IF serie 2 damer – Spjald S2 damer

13:30 – 15:15 Bjerringbro IF serie 2 herrer – Borup IF S3

15:15 – 17:00 Bjerringbro IF serie 4 herrer – Borup IF S4

Søndag 4. marts 2018

13:00 – 14:30 Sunds IF S5 – Skjern GF S5

Søndag 4. marts 2018

14:30 – 16:00 Ringkøbing IF JSK – Tjørring IF JSK

Mandag 5. marts 2018

18:00 – 19:30 Skjern GF U16 piger – Spjald IF U15 piger

Tirsdag 6. marts 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 7. marts 2018

18:00 – 19:30 Skjern/Tarm S1K – Ringkøbing IF JSK

Torsdag 8. marts 2018

17:30 – 19:15 Spjald IF S6H – Fjelstervang IF S6H

Torsdag 8. marts 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 9. marts 2018

18:00 – 20:00 Farsø Ullits S4 – Spjald S4H

Fredag 9. marts 2018

20:00 – 21:00 Tjele Vest Sport

Fredag 9. marts 2018

21:00 – 22:30 Farsø U19 dr. – Skjern U19 dr.

Lørdag 10. marts 2018

09:30 – 10:30 Tjele Vest Sport

Lørdag 10. marts 2018

10:30 – 12:00 BK Vestkysten

Lørdag 10. marts 2018

12:00 – 14:00 Farsø S2H – Ikast FS S1H

Lørdag 10. marts 2018

14:00 – 17:30 BK Vestkysten – Tjele Vest Sport

Søndag 11. marts 2018

12:30 – 14:00 Spjald IF S2K – Nr. Nebel IF S1K

Mandag 12. marts 2018

18:00 – 19:30 Skjern GF U16 piger – Tjørring IF U15 piger

Tirsdag 13. marts 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 14. marts 2018

18:00 – 19:30 Tjørring IF JSK – Ringkøbing IF S1K

Onsdag 14. marts 2018

19:30 – 21:00 Mejrup GU U16 piger – Tjørring IF U15 piger

Torsdag 15. marts 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 16. marts 2018

19:30 – 21:00 FK 73

Lørdag 17. marts 2018

10:00 – 11:00 Grundfør UI

Lørdag 17. marts 2018

11:00 – 12:30 Spjald U15 dr. – Sunds U15 dr.

Lørdag 17. marts 2018

12:30 – 14:00 Spjald S4H – FK 73 S4

Lørdag 17. marts 2018

14:00 – 15:30 Thorsø Oldboys – Spjald Oldboys

Lørdag 17. marts 2018

15:30 – 17:15 Grundfør UI S4 – Tvis IF S4

Søndag 18. marts 2018

14:15 – 16:00 Ølstrup S5 – Rindum S5

Mandag 19. marts 2018

19:00 – 21:00 Vedersø Idrætsefterskole

Tirsdag 20. marts 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF

Onsdag 21. marts 2018

18:00 – 19:30 Spjald IF U15 piger – Mejrup GU U16 piger

Torsdag 22. marts 2018

19:30 – 21:00 Spjald IF senior

Fredag 23. marts 2018

18:00 – 19:30 Näsets SK U17

Lørdag 24. marts 2018

08:30 – 10:00 Näsets SK U17

Lørdag 24. marts 2018

10:00 – 11:30 DBU talentsamling U14 piger

Lørdag 24. marts 2018

14:00 – 16:00 DBU talentsamling U14 piger

Lørdag 24. marts 2018

16:00 – 18:00 Näsets SK U17 – Ringkøbing IF U17 dr.

Søndag 25. marts 2018

09:30 – 11:00 Näsets SK U17

Tirsdag 27. marts 2018

16:00 – 21:00 Spjald IF