Oktober 2019

Tirsdag 22. oktober 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

Fredag 25. oktober 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Tirsdag 29. oktober 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

November 2019

Fredag 1. november 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Tirsdag 5. november 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

Tirsdag 5. november 2019
19:00 – 20:30 Faster/Hanning senior

Fredag 8. november 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Tirsdag 12. november 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

Fredag 15. november 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Tirsdag 19. november 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

Fredag 22. november 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Lørdag 23. november 2019
10:00 – 12:00 DBU U14 piger – talentsamling

Lørdag 23. november 2019
14:00 – 16:00 DBU U14 piger – talentsamling

Tirsdag 26. november 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

Fredag 29. november 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

December 2019

Tirsdag 3. december 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

Fredag 6. december 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Tirsdag 10. december 2019
17:00 – 19:00 FCM licenstræning

Fredag 13. december 2019
16:30 – 18:30 FCM licenstræning

Februar 2020

Tirsdag 4. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 5. februar 2020
19:30 – 21:00 Kibæk IF S3 – Videbæk IF S3

Torsdag 6. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 7. februar 2020
18:00 – 19:30 Aulum IF S3 – Herrup BF S3

Lørdag 8. februar 2020
10:00 – 11:30 Spjald If senior

Tirsdag 11. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 12. februar 2020
19:30 – 21:00 Kibæk IF S3 – Aulum IF S3

Torsdag 13. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Lørdag 15. februar 2020
13:00 – 14:30 Spjald If S2 – Videbæk IF S3

Tirsdag 18. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 19. februar 2020
18:00 – 19:30 Faster/Hanning S5 – Skjern GF S5

Onsdag 19. februar 2020
19:30 – 21:00 Herrup BF S3 – Kibæk IF S3

Torsdag 20. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 21. februar 2020
18:00 – 19:30 Tvis IF S4 – Videbæk IF S5

Lørdag 22. februar 2020
13:00 – 14:30 Spjald If S2 – Aulum IF S3

Lørdag 22. februar 2020
15:00 – 16:30 Herrup BF S3 – Videbæk IF S3

Tirsdag 25. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Onsdag 26. februar 2020
18:00 – 19:30 Videbæk IF S5 – Faster/Hanning S5

Torsdag 27. februar 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 28. februar 2020
18:30 – 21:00 Farsø/Ullits S4H – ??

Lørdag 29. februar 2020
10:30 – 12:45 Farsø/Ullits S2H – Spjald S2H

Lørdag 29. februar 2020
13:45 – 15:45 Farsø/Ullits S2 damer – Spjald S2 damer

Lørdag 29. februar 2020
15:45 – 17:45 Farsø/Ullits U19/S6 – ??

Marts 2020

Tirsdag 3. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Torsdag 5. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 6. marts 2020
19:00 – 20:30 Bjerringbro senior

Lørdag 7. marts 2020
10:00 – 11:00 Bjerringbro senior

Lørdag 7. marts 2020
12:00 – 13:45 Bjerringbro S2 kvinder – ??

Lørdag 7. marts 2020
14:00 – 15:45 Bjerringbro S2 herrer – Galten FS S2 herrer

Lørdag 7. marts 2020
16:00 – 17:45 Bjerringbro S4H – Galten FS S5H

Tirsdag 10. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Torsdag 12. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Tirsdag 17. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Torsdag 19. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Fredag 20. marts 2020
16:00 – 17:30 Fredericia damer

Fredag 20. marts 2020
18:45 – 20:45 Grundfør S5/6 – ??

Lørdag 21. marts 2020
13:15 – 14:45 Fredericia S2 damer – ??

Lørdag 21. marts 2020
14:45 – 16:45 Grundfør S4 – ??

Lørdag 21. marts 2020
16:45 – 18:45 Fredericia JS damer – ??

Søndag 22. marts 2020
09:30 – 11:00 Fredericia damer

Tirsdag 24. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior

Torsdag 26. marts 2020
19:30 – 21:00 Spjald If senior